•  

    SANY2528.jpg-nggid0279-ngg0dyn-100x75x100-00f0w010c011r110f110r010t010 SANY2530.jpg-nggid0281-ngg0dyn-100x75x100-00f0w010c011r110f110r010t010 SANY2529.jpg-nggid0280-ngg0dyn-100x75x100-00f0w010c011r110f110r010t010 SANY2536.jpg-nggid0287-ngg0dyn-100x75x100-00f0w010c011r110f110r010t010 SANY2527.jpg-nggid0278-ngg0dyn-100x75x100-00f0w010c011r110f110r010t010 SANY2526.jpg-nggid0277-ngg0dyn-100x75x100-00f0w010c011r110f110r010t010
  • Plenita
    21 iunie 2021, 06:55
    Predominant însorit
    Predominant însorit
    19°C
    Perceput de temperatură: 19°C
    Presiunea: 1010 mb
    Umiditate: 93%
    Vânt: 4 km/h ESE
    Rafale de vânt: 14 km/h
    Răsarit: 05:44
    Apus: 21:14
    Prognoza 4 iunie 2021
    Zi
    Parţial însorit
    Parţial însorit
    22°C
    Vânt: 4 km/h NV
    Rafale de vânt: 7 km/h
    Noapte
    Predominant senin
    Predominant senin
    11°C
    Vânt: 4 km/h VNV
    Rafale de vânt: 11 km/h
    Prognoza 5 iunie 2021
    Zi
    Parţial însorit
    Parţial însorit
    24°C
    Vânt: 4 km/h NV
    Rafale de vânt: 7 km/h
    Noapte
    Predominant senin
    Predominant senin
    12°C
    Vânt: 4 km/h SSV
    Rafale de vânt: 11 km/h
    Prognoza 6 iunie 2021
    Zi
    Parţial însorit
    Parţial însorit
    24°C
    Vânt: 4 km/h NV
    Rafale de vânt: 7 km/h
    Noapte
    Predominant senin
    Predominant senin
    14°C
    Vânt: 4 km/h VSV
    Rafale de vânt: 11 km/h
     

Comisii de specialitate

Anexa la HCL nr.23 din 29.10.2020;

 

 

Componenta nominala

a comisiilor de specialitate ale Consiliului Local al comunei Plenita

COMISIA nr.1

 

– Studii, prognoze social economice, buget, finante, administrarea patrimoniului public si privat, urbanism, protectia mediului, amenajare si dezvoltare rurala, servicii publice;

  1. Gurita Constantin PSD;
  2. Brasoveanu Valentin PSD;
  3. Burghel Nicolae PNL;
  4. Bala Marin Iulian PNL;
  5. Serban Petre Cristian P Verde.

COMISIA  nr.2

– Activitati stintifice, invatamant, sanatate, familie, cultura, culte,  protectie sociala, tineret, sport si turism;

  1. Mociofleaca Viorica PNL;
  2. Gae Geta PSD;
  3. Duda Dragos Cristian PSD;
  4. Melusel Meda Emilia ALDE;
  5. Neghina Waltar USR PLUS.

COMISIA .3

– Juridica, administratie publica locala, agricultura, ordine publica, drepturile omului, relatii cu societatea civila, si relatii interne si externe.

  1. Bala Marin Iulian PNL;
  2. Brasovean Valentin Stefan PSD;
  3. Anghel Constantin PNL;
  4. Pleniceanu Nicolae P Verde;
  5. Nitipir Nicolae Sebastian Pro Romania.